Нашим партнерам

Шановні Замовники!

На сьогодні бізнес-центр «Березневий» є одним з небагатьох гравців на ринку комерційної нерухомості Києва, що надають орендарям оптимальний рівень послуг, виходячи зі співвідношення «якість / вартість». Зокрема, орендуючи затишні офісні приміщення з євроремонтом різного метражу та планування, Ви отримуєте сучасну інфраструктуру (СКС, СКУД, охоронну і пожежну сигналізацію, відеоспостереження, резервування силових вводів подачі електроживлення, просторий паркінг, тощо), а також можливість конкурентного вибору постачальника телекомунікаційних послуг оптоволоконні лінії яких, заведені до нашого бізнес -центру. Крім цього кваліфіковані фахівці відділу АСУВ, що приймали раніше безпосередню участь у великомасштабних проектах з автоматизації управлінського, виробничого та бухгалтерського обліку на підприємствах АПК України, допоможуть Вам в найкоротші терміни і з мінімальними витратами вирішити поставлені перед Вами завдання при розгортанні Вашої ІТ інфраструктури в нашому бізнес-центрі. При реалізації ж масштабних проектів в межах України або зарубіжжя ми можемо з упевненістю порекомендувати Вам наших партнерів, що займають провідні позиції на ринку ІТ технологій та в суміжних областях. З ними нас пов'язує багаторічна плідна співпраця і неодноразово ми спільними зусиллями досягали успіху. Вони допоможуть Вам реалізувати повний цикл життя ІТ рішеннь - від аналізу бізнес завдань до впровадження і подальшої підтримки, нададуть необхідне обладнання, програмне забезпечення, витратні матеріали і т.д. Дозвольте відрекомендувати наших ключових партнерів:

1. Компанії «Integrity Systems» та "ProNET", що є одними з провідних системних інтеграторів України.

2. Провайдери телекомунікаційних послуг: «Київстар», «Об'єднані мережі України», «Тріаком», «Укртелеком».

3. Інженерна компанія Торговий дім «СЕК» - провідна компанія на ринку України в сфері систем безпеки.

4. Компанії «АйТі Інтегратор» і «ЕйСіЕс» - продаж обчислювальної техніки та перефірійного обладнання.

5. Компанії "Артсервіс" і Майстерня «Snake» - продаж витратних матеріалів та ремонт оргтехніки.

Ми відводимо важливу роль співпраці з нашими партнерами і замовниками, усвідомлюючи, що, тільки працюючи в єдиному ключі, ми можемо домогтися високих результатів. Таке партнерство дає нам потенціал для динамічного розвитку і дозволяє нам впевнено дивитися в майбутнє.

Сподіваємося побачити і Вас в числі партнерів бізнес-центру «Березневий»!

«Агентствам нерухомості»

Наша команда націлена на міцні, довірчі відносини, засновані на постійній спільній роботі, спілкуванні та якості послуг.

Ми пропонуємо представляти наші інтереси із реалізації площ по усіх об'єктах нашої компанії на підставі єдиного агентського договору.

Ми відкриті для всіх агентств нерухомості, і з кожним готові індивідуально обговорювати умови співпраці.

Бізнес-центр «Березневий» запрошує Вас до довгострокового взаємовигідного співробітництва.


З повагою,

заступник директора

Мельник Роман Юрійович


Тел .: +38 (050) 388-11-50